אלף שנים שלום במילניום השביעי של אלוקים

Language:   EnglishDeutsch

Friedentaube vor Regenbogen
Helmut Niklas

שום נפילה של העולם

אחרי המבול  הנפילה הראשונה של העולם, אלוקים דיבר אל נוח והבטיח: לא תהיה נפילתו השנייה של העולם!

בראשית 9:12-16 : וַיֹּ֣אמֶר אֱלֹהִ֗ים זֹ֤את אֽוֹת־הַבְּרִית֙ אֲשֶׁר־אֲנִ֣י נֹתֵ֗ן בֵּינִי֙ וּבֵ֣ינֵיכֶ֔ם וּבֵ֛ין כָּל־נֶ֥פֶשׁ חַיָּ֖ה אֲשֶׁ֣ר אִתְּכֶ֑ם לְדֹרֹ֖ת עוֹלָֽם׃ אֶת־קַשְׁתִּ֕י נָתַ֖תִּי בֶּֽעָנָ֑ן וְהָֽיְתָה֙ לְא֣וֹת בְּרִ֔ית בֵּינִ֖י וּבֵ֥ין הָאָֽרֶץ׃ וְהָיָ֕ה בְּעֽ͏ַנְנִ֥י עָנָ֖ן עַל־הָאָ֑רֶץ וְנִרְאֲתָ֥ה הַקֶּ֖שֶׁת בֶּעָנָֽן׃ וְזָכַרְתִּ֣י אֶת־בְּרִיתִ֗י אֲשֶׁ֤ר בֵּינִי֙ וּבֵ֣ינֵיכֶ֔ם וּבֵ֛ין כָּל־נֶ֥פֶשׁ חַיָּ֖ה בְּכָל־בָּשָׂ֑ר וְלֹֽא־יִֽהְיֶ֨ה ע֤וֹד הַמַּ֙יִם֙ לְמַבּ֔וּל לְשַׁחֵ֖ת כָּל־בָּשָֽׂר׃ וְהָיְתָ֥ה הַקֶּ֖שֶׁת בֶּֽעָנָ֑ן וּרְאִיתִ֗יהָ לִזְכֹּר֙ בְּרִ֣ית עוֹלָ֔ם בֵּ֣ין אֱלֹהִ֔ים וּבֵין֙ כָּל־נֶ֣פֶשׁ חַיָּ֔ה בְּכָל־בָּשָׂ֖ר אֲשֶׁ֥ר עַל־הָאָֽרֶץ׃

בואו של בן האדם המשיח בענניםHimmelfahrt und Ankunft HaMaschiach

דניאל 7:13 : חָזֵ֤ה הֲוֵית֙ בְּחֶזְוֵ֣י לֵֽילְיָ֔א וַאֲרוּ֙ עִם־עֲנָנֵ֣י שְׁמַיָּ֔א כְּבַ֥ר אֱנָ֖שׁ אָתֵ֣ה הֲוָ֑ה וְעַד־עַתִּ֤יק יֽוֹמַיָּא֙ מְטָ֔ה וּקְדָמ֖וֹהִי הַקְרְבֽוּהִי׃

מרקוס 13:26 : אָז יִרְאוּ אֶת בֶּן־הָאָדָם בָּא בַּעֲנָנִים בִּגְבוּרָה רַבָּה וּבְכָבוֹד.

!שליש על כדור הארץ נהרס

שלא כמו אלוקים, השטן מפתה את האנושות לנפילת העולם של אלוקים. זה השקר. האם אלוקים רוצה את ההרס המוחלט? לא. רק האנושות הורסת את העולם עצמו. שליש כבר נהרס היום. קרא בהתגלות 8 ו 9.

התגלות 8:7

הָרִאשׁוֹן תָּקַע בַּשּׁוֹפָר וְהִנֵּה הִתְהַוּוּ בָּרָד וְאֵשׁ מְעֺרָבִים בְּדָם וְהֻשְׁלְכוּ אַרְצָה; שְׁלִישׁ הָאָרֶץ נִשְׂרַף, שְׁלִישׁ הָעֵצִים נִשְׂרַף, וְכָל יֶרֶק עֵשֶׂב נִשְׂרַף.

התגלות 8:8-9

הַמַּלְאָךְ הַשֵּׁנִי תָּקַע בַּשּׁוֹפָר וּכְמוֹ הַר גָּדוֹל בּוֹעֵר בָּאֵשׁ הֻשְׁלַךְ אֶל הַיָּם; שְׁלִישׁ הַיָּם נִהְיָה לְדָם, שְׁלִישׁ הַיְצוּרִים בַּיָּם – אֲשֶׁר נֶפֶשׁ לָהֶם – מֵתוּ, וּשְׁלִישׁ הָאֳנִיּוֹת נִשְׁמְדוּ.

התגלות 8:10-11

הַמַּלְאָךְ הַשְּׁלִישִׁי תָּקַע בַּשּׁוֹפָר וּמִן הַשָּׁמַיִם נָפַל כּוֹכָב גָּדוֹל בּוֹעֵר כְּלַפִּיד. הוּא נָפַל עַל שְׁלִישׁ הַנְּהָרוֹת וְעַל מַעַיְנוֹת הַמַּיִם – שֵׁם הַכּוֹכָב נִקְרָא לַעֲנָה – וּשְׁלִישׁ הַמַּיִם נֶהְפַּךְ לְלַעֲנָה וְרַבִּים מִבְּנֵי אָדָם מֵתוּ מִן הַמַּיִם שֶׁנִּהְיוּ מָרִים.

התגלות 8:12

הַמַּלְאָךְ הָרְבִיעִי תָּקַע בַּשּׁוֹפָר וּשְׁלִישִׁית הַשֶּׁמֶשׁ לָקְתָה וְגַם שְׁלִישׁ הַיָּרֵחַ וּשְׁלִישׁ הַכּוֹכָבִים, כְּדֵי שֶׁיֶּחְשַׁךְ שְׁלִישׁ מֵהֶם וְהַיּוֹם לֹא יָאִיר שְׁלִישִׁיתוֹ וְכֵן גַּם הַלַּיְלָה.

מה שמפורש תחת שליש:

נשק גרעיני ו רשימת מדינות בעלות נשק גרעיני (למשל: כוח עולמי והשמדה המונית)

אנטיגלובליזציה (למשל: הרס כלכלי, שחיתות)

שינוי אקלים (למשל: זיהום)

חקלאות תעשייתית (למשל: הריגה המונית, עינויים של ההמונים)

אתאיזם (במובן של אלוהים, הכחשה אלוהית וחוסר אמון)

ביקורת על הדת (כגון זיוף, פיתוית, למשל: האם ציווה משה?)

פשע ועונש בתנך ,רק באנגלית (למשל: דוקטרינות שקר וכפירה דרך הסופרים של מקדש הכוהנים ו דרך וותיקן, יחזקאל הוראה של בית המקדש השלישי)

ועוד 

Ein Regenbogen

השטן מפתה את האנושות להרס מוחלט של כדור הארץ. כבר שליש נהרס עד היום. האם אלוהים רוצה את הרס מוחלט של הבריאה שלו? אלוקים אמר לנו: „אתה רואה את הקשת של נח?זה סימן שהוא לא רוצה הרס מוחלט. הזמן הגיע עבור השטן להיות עצור במשך 1000 שנים, כך שהוא לא ימשיך לפתות. אלוקים עוצר את ההרס הנוסף.

התגלות 20:1-3 : רָאִיתִי מַלְאָךְ יוֹרֵד מִן הַשָּׁמַיִם וּבְיָדוֹ מַפְתֵּחַ הַתְּהוֹם וְשַׁרְשֶׁרֶת גְּדוֹלָה. הוּא תָּפַשׂ אֶת הַתַּנִּין, הַנָּחָשׁ הַקַּדְמוֹנִי אֲשֶׁר הוּא הַמַּלְשִׁין וְהַשָּׂטָן, וְקָשַׁר אוֹתוֹ לְאֶלֶף שָׁנִים. הִשְׁלִיךְ אוֹתוֹ אֶל הַתְּהוֹם וְסָגַר וְחָתַם עָלָיו כְּדֵי שֶׁלֹּא יַתְעֶה עוֹד אֶת הַגּוֹיִם עַד תֺּם אֶלֶף הַשָּׁנִים; אַחֲרֵי כֵן צָרִיךְ שֶׁיֻּתַּר לִזְמַן מְעַט.

הזמנים האחרונים של הנבואות כבר תוארו, לחץ כאן: האם ההתעלות והתלאות הם נבואיים?

לאחר הגשמת הנבואות ואחרי תקופת החסד של 70 שנה לישראל (1948-2018) מגיע המשיח ומנהל את השלום במשך 1000 שנה במילניום ה -7 של אלוקים. כל זדון מסולק.

הזמן מתקרב, ב1 בניסן 6000 של אלוקים מתחיל המילניום ה -7, כדי לראות לחץ כאן: האמת על הלוח השנה של אלוקים ו מילניום 6000 Millennium.

אלף שנים שלום

רק לעתים נדירות ישראל נמצאת ביציבות מ-1948 עד 2018 ל -70 שנה. לפני שלושת אלפים שנה, מלך דוד מלך ישראל במשך 33 שנים בלבד ובנו שלמה שלמה שלט במשך 40 שנים. ואז, למרבה הצער, ישראל חולקה לשני חלקים ולאחר מכן התפזרה. הסיפור הזה מלמד אותנו שעד היום לא הצליחה ישראל לחיות בשלום. אבל ישראל שוחזרה ב -1948 והיא עץ תאנה פורחת של 70 שנים. ירושלים נכבשה ושוקמה ב -1967. עכשיו ירושלים היא בת 50. הדרך ברורה לבואו של ישוע המשיח לירושלים. ירושלים היא בירת ישראל ועיר לנבואת שלום לכל העמים, רק כאשר ישוע המשיח בא והוא שולט אלף שנים בשלום.

?מתי יבוא המלך ישוע המשיח

לפי חישוב הזמן היהודי שלי מאדם ועד סוף שבעים שנים של חסד ישראל, המילניום השביעי מתחיל באמצע מרץ 2018, בתחילת ניסן 5778 או בתחילת ניסן 6000 של אלוקים. הזמן מגיע. האם ישוע המשיח יבוא בתחילת ניסן 5778, כמה שנים או שהוא רק יבוא בדור הבאאף אחד לא יודע.

אבל אנחנו צריכים להתפלל עד שהוא יבוא וישנה את העולם, ואז נוכל לחיות איתו אלפי שנים של שלום. כן, זה בלתי מתקבל על הדעת. האם ניתן לומר הללויה ואמן?

%d Bloggern gefällt das: